м. Яготин, Київська область

  097-112-60-83, 095-593-46-31

magnat20@list.ru

Уроки по Joomla 3 можно найти здесь: http://joomla3x.ru/
Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

Наша компанія надає послуги з утеплення приміщень сучасним екологічним, звуко-теплоізоляційним матеріалом Піноізол (Юніпор, Екоізол). Також реалізуємо компоненти та виготовляємо обладнання для Піноізолу. Працюємо по всій Україні! 

З 2019 року, за ТРАНСПОРТНІ витрати, СВЕРДЛІННЯ отворів, ВИСОТНІ РОБОТИ, гроші з Вас НЕ СТЯГУЮТЬСЯ!!!

---------------------------------------------------------------------------------------------

АКЦІЙНА ПРОПОЗИЦІЯ НА УТЕПЛЕННЯ! ТАК ЯК У ЗИМОВУ ПОРУ РОКУ УТЕПЛЕННЯ \\\"ПІНОІЗОЛОМ\\\" НЕМОЖЛИВЕ, ЗАРЕЄСТРУЙТЕ ЗАМОВЛЕННЯ НА УТЕПЛЕННЯ БУДЬ ЯКОЇ СПОРУДИ ДО 01.05.2019 ТА ОТРИМАЙТЕ ГАРАНОВАНУ ЗНИЖКУ НА УТЕПЛЕННЯ З ВЕСНИ! 90 ГРН. КВ.М. ЗАРЕЄСТРУЙТЕ СВОЄ ЗАМОВЛЕННЯ ТА БУДЬТЕ ВПЕВНЕНІ ЩО ЦІНИ ДЛЯ ВАС НЕ ЗРОСТУТЬ!!! 

АКЦІЙНА ПРОПОЗИЦІЯ!!!   550 $ ВІД ТЕПЕР ЦІНА НА КОМПЛЕКТ ОБЛАДНАННЯ  \\\"СТАНДАРТ БСВ-10 ВП - 20\\\" ДЛЯ ПІНОІЗОЛУ 14200 ГРН.!!!  ДО 01,05,2019. ВСТИГНІТЬ ПРИДБАТИ ГОТОВИЙ БІЗНЕС, АКТУАЛЬНА ТЕМА УТЕПЛЕННЯ! ПОВНИЙ КУРС НАВЧАННЯ НА ОБЛАДНАННІ ТА ПСТІЙНА ПІДТРИМКА В ТЕЛЕФОННОМУ РЕЖИМІ, КОМПОНЕНТИ БУДЕТЕ КУПУВАТИ БЕЗПОСЕРЕДНЬО З ЗАВОДУ (СОБІВАРТІСТЬ 1 М. КУБ. 200 ГРН., НА ХОРОШИХ КОМПОНЕНТАХ ТЕ ЩО ВИКОРИСТОВУЄТЬСЯ ДЛЯ УТЕПЛЕННЯ ЖИЛИХ БУДИНКІВ, Є ВІДПОВІДНІ СЕРТИФІКАТИ ТА ПАСПОРТИ!

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

---------------------------------------------------------------------------------------------

НОВИНКА!!!  Обладнання \"ПРОФІ\"  БСВ-15 ВП -30\" для виробництва Піноізол, Юніпор, Екоізол для більш потужного виробництва 16 куб. годину та виносним піногенератором радіус дії як горизонтально так і вертикально - 30 метрів! Більш потужніші електродвигуни та надійніші, збільшилася гарантія на обладнання 4 роки! Можете придбати наше обладнання у нас вже сьогодні!

--------------------------------------------------------------------------------------------

За рахунок прямих поставок сировини від виробника для виготовлення піноізолу, ціни у нас на ПІНОІЗОЛ, ОБЛАДНАННЯ, та КОМПОНЕНТИ низькі. Ми є виробниками ОБЛАДНАННЯ, яке виготовляє \"ПІНОІЗОЛ\".

Зараз дуже актуальна тема придбати обладнання та самостійно утеплити собі та надалі зайнятися бізнесом. Собівартість 1м.куб. від 100 до 200 грн., в залежності від застосовуваної полімерної смоли. Екологічно чистий та не токсичний продукт Піноізол, дозволений для утеплення будинків санепідемстанцією. Кожне обладнання перед продажем перевіряється на працездатність, так як ми виробники цього обладнання кожна партія виготовляється та перевіряється спеціалістами стажем 12 років виробництва та продажі обладнання. МИ ЯК НІХТО ІНШИЙ УДОСКОНАЛИЛИ СВОЮ ГАЛУЗЬ МИ ЗНАЄМОСЯ НЕ ТІЛЬКИ НА ЯКІСНОМУ УТЕПЛЕННІ РІЗНИХ СПОРУД, А І НА ЯКІСНОМУ ВИГОТОВЛЕННІ ОБЛАДНАННІ З ЯКОГО МОЖЛИИВО ВИКОРИСТОВУВАТИ У СВОЇХ ВЛАСНИХ ПОТРЕБАХ ТА ЗРОБИТИТ БІЗНЕС АДЖЕ ЗАРАЗ ЦЕ ДУЖЕ АКТУАЛЬНА ТЕМА УТЕПЛЕННЯ!

--------------------------------------------------------------------------------------------

Тел. 097-112-60-83, 095-593-46-31

Якщо у Вас є запитання, пропозиції, скарги, стосовно піноізолу, сировини, обладнання звертайтеся до адміністрації   -  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  

--------------------------------------------------------------------------------------------- 

Піноізол  - це легкий, дешевий і пожежобезпечний термозвукоізоляційий матеріал у порівнянні, наприклад, з пінополістиролом. Він може виготовлятися безпосередньо на будівельному майданчику, що дозволяє заощадити кошти  на транспортних послугах.

З нього можна виготовляти плити (блоки) заданої товщини або заливати в пустоти , де він полімеризуется й висихає в нормальних умовах.

Піноізол має високі теплоізоляційні властивості (коефіцієнт теплопровідності від 0, 035-0,047 Вт/мс), низькою щільністю (8-25 кг/куб.м), великою опірністю вогню, стійкістю до дії мікроорганізмів, доступністю, дешевиною. Плита піноізола  товщиною 5 см  по теплопровідності відповідає 90-100 см. цегельної кладки

Піноізол – Екологічний. Довговічний універсальний матеріал для утеплення та звукоізоляції житлових і виробничих приміщень (підлоги, стін,горищ), термоізоляція низькотемпературних споруд(холодильників, морозильників, трубопроводів). Також піноізол є хорошим звукоізолятором ,адже з товщиною 5 сантиметрів піноізол  поглинає 95% шуму.


Переваги!

  • Якісно! Піноізол не пропускає в будинок ні зимовий холод, ні літню спеку.
  • Недорого! Використовуючи інші утеплювачі, потрібно окремо платити за матеріал, доставку, монтаж. Застосовуючи «рідкий пінопласт»,  Ви економите на транспорті та укладанні матеріалу. На маленькій «Газелі» , вантажопідйомністю 1,5 т ,  поміщається сировини на 75 м ³ (залізничний вагон) готового утеплювача. Конструкція стін, утеплена піноізолом, в 1,8 рази дешевше, ніж аналог з іншими утеплювачами.
 • Практично! Утеплення піноізолом за технологією «рідкий пінопласт» дозволяє на порядок скоротити час будівельно-монтажних робіт. Досвідчена бригада наших фахівців з 2-х чоловік заливає до 3 м ³ піноізолу на годину. Сам принцип закачування утеплювача по шлангах дозволяє реалізувати технічні рішення, недоступні для традиційних матеріалів.

Чим піноізол кращий традиційних утеплювачів?

 • не горить 
  тривалість самогоріння 0 сек., група горючості - Г2, займистості - В2;
 • паропроникний 
  Ваш будинок «дихає», зайва волога у вигляді пари йде назовні;
 • біологічно стійкий 
  в піноїзолі не буває грибків, цвілі, мишей та комах;
 • термін служби - мінімум 50 років 
  в 3 рази перевищує термін служби звичайної скловати;
 • тримає тепло краще пінопласту на 8%, краще скловати на 12%. 

Перелік виконуваних робіт з утеплення піноізолом

© 2019 "TermoDim". Яготин | Розробка сайту : Zaika Natalia
тИЦ и PR сайта pinoizol.com