м. Яготин, Київська область

  097-112-60-83, 095-593-46-31

magnat20@list.ru

Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

 

 

Устаткування трьох видів модифікацій, для виробництва найдешевшого утеплювача і екологічно чистого, не токсичного (є документація) рідкий пінопласт - Піноізол, що перевершує за теплоізоляційними характеристикам всі види утеплювачів, ви можете придбати у нас від 14200 до 17500 грн. 

------------------------------------------------------------------------------

НОВИНКА!!!  Обладнання \"ПРОФІ \" БСВ-15 ВП - 30\"  для виробництва Піноізол, Юніпор, Екоізол для більш потужного виробництва 15 куб.годину та виносним піногенератором радіус дії як горизонтально так і вертикально - 30 метрів! Можете придбати наше обладнання у нас вже сьогодні!

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

   Умови необхідні для легкого та впевненого виробництва піноізолу на буд. площадках.  

Мобільність - Обладнання повинне бути  легким, у зручному корпусі, винослива до багатьох погрузок та вигрузок з автомобіля при переїзді з обєкту на обєкт, повинна бистро монтуватися та налаштовуватися до роботи.

Напруга  - обовязково тільки 220 В. В протилежному разі втрачається багатий ринок заказчиків-часників у яких не має 380 В.

Радіус дії заливки  - чим більше - тим краще, на будівельних площадках потрібно постійно переміщатися по лісам до гори - у низ, заважають кустарники,  дерева, будівельний мусор, виконується заливка у місцях куди тяжко добратися, підвали, чердаки і т.д.

Надійність - дуже актуальна тема, на буд. майданчиках піноізольщики повинні займатися заливкою а обладнання повинне працювати, а не постійними ремонтами на відправками на \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Сервіс\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\". Обідно повертатися за сотні кілометрів (не доробивши обєкт) із-за згорівшої мікросхеми, у нас обладнання не потребує \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"сервісного\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" обслуговування, всі комплектующі є у будь якому магазині \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Сантехніка\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"

Продуктивність - зважаючи всі види різних варіантів утеплення, будь яких обєктів і умов праці виробництво повинне регулюватися в безмежних межах. 

Ми наше обладнання виготовляємо для праці на будівельних площадках та стаціонарно і в повній мірі задовольнить Вас у вищесказаних потребах.                        

 

 ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ОБЛАДНАННЯ \"СТАНДАРТ БСВ - 10 ВП- 20м\"

Вага -----------------------------   30кг.

Розміри обладнання -------  360*360*360мм.

Потужність виробництва-  10 куб/годину.

Потужність двигунів -------- до 1 кВт.

Обслуговуючий персонал- 2 чол.

Компрессор -----------------   350л./хв.

Діамтр вихідного сопла -  32мм.

Висота допустимого підіймання - 20м.

Радіус дії виносного піногенератора 20м.

Робоча напруга -----------    220V.

                                                       ЦІНА -  14200 грв.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ОБЛАДНАННЯ \"ПРОФІ БСВ - 15 ВП- 30м\"

Вага -----------------------------   40кг.

Розміри обладнання -------  360*360*360мм.

Потужність виробництва-  15 куб/годину.

Потужність двигунів -------- 2,3 кВт.

Обслуговуючий персонал- 2 чол.

Компрессор -----------------   350л./хв.

Діамтр вихідного сопла -  32мм.

Висота допустимого підіймання - 30м.

Радіус дії виносного піногенератора 30м.

 Робоча напруга -----------    220V.

                                                             ЦІНА -  17500 грв.

                                             КОМПЛЕКТНІСТЬ:

1. Блок - Обладнання дозування та подачі компонентів (з вхідними та вихідними рукавами подачи сировини)

2. Комплект шланг (подача сировини від обладнання до піноутворювача) (3 шт.) по 10-12м.

3. Піноутворювач виносний

4. Інструкція по використанню та налаштуванню обладнання.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Радіус дії виносного ПГ - 20м. (по домовленості до 40м.)

Радіус дії (подача піноізолу від обладнання до пінорукава) 20 м. (під замовлення до 50м.), зручніша від других установок тим що поставивши обладнання з підключиними повними ємкостями та компресором не потрібно переносити все раз за разом навколо  будинку, а працювати перетягуючи лише шланги, так само і 2,3 поверхи, надійна, зручна, проста у використанні, при поломці легко замінити будь яку деталь купивши у будь якому магазині сантехніки. Устаткування використовується як на будівельному майданчику утеплюючи будинки, гаражи, стелі, підлогу, ангари і т.д. так і стаціонарно для виготовлення листового пінопласту.

Піноізольна установка вдосконалена, враховані всі недоліки минулих сезонних робіт.

У вартість входить: навчання (всі секрети виробництва)

Телефонна підтримка протягом першого місяця самостійних робіт. Гарантія. Документація. А також продаж креслення і весь пакет документів щоб почати виробництво рідкого пінопласту. Обладнання працює від напруги 220V.

Ми зацікавлені, щоб у вас піноізол був високої якості.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Пропонуємо також послугу для відновлення Вашого не придатного до праці піноізольного Обладнання допрацьовуємо, удосконалюємо, любої конструкції та виробництва доводячи її до повної працездатності, по бажанню клієнта добавляємо радіус дії обладнання від 10 до 40м. Працюємо по виготовленню обладнання з 2001 року, маємо досвід роботи. 

Самовивіз або доставка перевізником \"Нова пошта\", \"Інтайм\".      Тел. 097-112-60-83, 095-593-46-31

 

Що потрібно знати для того, що б почати працювати з обладнанням і пензлем!!!

Основи технології 

Процес отримання Рідкого пінопласту\" дуже простий, але вимагає точності й акуратності.

Пінопласт отримують змішуванням і спінюванням чотирьох компонентів: полімерної смоли, піноутворювача, затверджувача і води. 

Спеціальна полімерна композиція - суміш води, полімерної смоли та інших корисних добавок спінюється стисненим повітрям в установці. 

Отримана таким чином піна твердне за рахунок введення в цю суміш затверджувача - водного розчину ортофосфорної кислоти.

Пінопласт заливають на будмайданчику в потребуючих утеплення місця - приховані і відкриті порожнини, поверхні підлоги, стін, перекриттів і т. д. Це називається - пряма заливка.

При стаціонарному виробництві пінопласт в цеху розливають у спеціальні форми. Після затвердіння з нього нарізають листи. Це називається - виробництво листового піноізолу.

Наше обладнання:

Все обладнання збирається на будмайданчику в єдиний комплекс. Виходить мініфабрика з виробництва піноізолу. 

Всі елементи комплекту являють собою мобільні переносні блоки, спроектовані за принципом \"відкритої архітектури\" - зразок комп\'ютера. Кожен блок виконує певну функцію, швидко і легко приєднується до системи. Може бути відключений або замінений. 

Установка працює в напівавтоматичному режимі.

1. Установка 
Це серце виробництва. Тут розташовані насоси, органи управління і настройки. До установки приєднуються всі кабелі та шланги. Установка виробляє змішування і дозорование всіх компонентів. 

2. Подаючий рукав (10м.)
Подає компоненти від установки до Піногенератора (там де йде подальше змішування компонентів) Входить до складу установки.

3. Змішувальний рукав  діамтр внутрішній 32мм. довжина від 7 до 10м.
У ньому відбувається змішування компонентів і формування піноізолу. З цього рукава готовий продукт розливається по місцю застосування. Не входить до складу установки. 

4. Бочка для смоли  60л.
  У 60 л. ємності міститься 70-75 кг смоли. З однієї бочки виходить 5-6 м куб. готового піноізолу. Не входить до скаду установки. 
Дві людини персоналу можуть легко бочку переносити, перевантажувати в транспорті при перевезеннях. 

Бочки не входять до складу установки і купуються окремо.

5. Візок 
Купується окремо. Дозволяє переміщати по будмайданчику бочки одній людині.

6. Бочка для \"піни\"
В таких ємностях на будмайданчику зручно приготувати розчин затверджувача. 

У розчин також додають піноутворювач, тому він скорочено називається \"піна\". У звичайній 100 л пластиковій бочці. 

При транспортировках порожня бочка використовуються як зручний контейнер для перевезення різних дрібниць - шланги, відра, мітли і т. п. 

Бочка не входить до складу установки і може бути замінені на будь-які інші ємності будь-якого обсягу.  

7. Компресор
Компресор служить джерелом стисненого повітря для роботи установки.

Не входить до складу установки і купуэться окремо. 

Для роботи потрібен компресор, забезпечує 300-350 л/хв повітря на виході. Це може бути або один компресор, або 2 маленьких, по 150 л/хв на виходіі, сполучених в паралель. Варіант з одним компрессором більш кращий, оскільки його легше перевантажувати при транспортировках. 

Зараз у продажу пропонується величезна різноманітність компресорів. Всі компресора можна умовно поділити на побутові і професійні.

Побутові компресора - більш дешеві, привід компресора зазвичай співвісно поєднаний з електромотором. Такі компресора розраховані на роботу в повторно-короткочасному режимі. Тобто він повинен працювати короткий час, потім вимикатися для охолодження. У них не дуже великий ресурс роботи. Компресорна головка працює на підвищених обертах, тому вони шумлять.

Професійні компресори - мають повітряне охолодження, клиноременную передачу від електродвигуна до компресорної головки, вони більш надійніші і вовго тривало працюють. Купувати можна Китайського виробництва вони по ціні дешеві, але працюють 3-6 сезонів.

8. Нормалізатор
Нормалізатор - це автотрансформатор.

Він дозволяє при роботі в мережах з низькою напругою \"висмоктувати\" з них необхідну потужність і напруга. До нього підключається все обладнання.

На перших порах без нього можна обійтися, але в подальшому обов\'язково доведеться купити. Отримується додатково.

9. Бачок електропідігріву
В технологічному процесі постійно потрібно невелику кількість гарячої води З температурою 50-60.

Вода використовується для розведення розчинів - на початку у відрі гарячої води розмішують порція піноутворювача. І лише потім цю суміш можна розмішати в холодному розчині.

Гаряча вода використовується для промивання установки в кінці робочого дня, для періодичних технологічних прочисток змішувального рукава в ситеме гідро-пневмо удару. Смола відмивається тільки в гарячій воді.

Бачок не входить до складу установки. Його можна замовити окремо або виготовити самостійно. Для початку можна обійтися звичайним відром і потужним електрокип\'ятильником або взяти на буд. майданчику. 


© 2019 "TermoDim". Яготин | Розробка сайту : Zaika Natalia
тИЦ и PR сайта pinoizol.com