м. Яготин, Київська область

  097-112-60-83, 095-593-46-31

magnat20@list.ru

Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

Ще в 1944 році в Німеччині було освоєно активне виробництво пінополіуретанів. У Європі виробництво поліуретану почалося з 1955 року.

У ті далекі часи прагнули замінити поліуретаном натуральний каучук, сталь, пробку. У результаті проведених досліджень вченими хіміками були винайдені тисячі поліуретанових композицій і численні технічно важливі матеріали на їх основі.

Сьогодні пінополіуретан інтенсивно використовується в найрізноманітніших областях - в космічних дослідженнях, оборонної та цивільної промисловості, у звичайному побуті.

Різке підвищення цін на нафту наприкінці двадцятого століття змусило розвинені країни світу розробити спеціальні програми, що стимулюють економне використання енергоресурсів.

Саме тоді в США і Західній Європі все більш широко починають застосовуватися системи теплоізоляції трубопроводів пінополіуретаном. Застосовуються конструкції "труба в трубі", труби ППУ - попередньо ізольовані труби. Труби із застосуванням пінополіуретану підтвердили свою перевагу з економічних і технологічних параметрах ефективності. Теоретично довговічність пінополіуретану досягає 25 - 30 років. Довговічність труб ППУ - 30-35 років. Насправді життя показало, що показники довговічності значно вищі. У багатьох розвинених країнах: Німеччині, США, Канаді, Швеції, Японії вчені перевірили зразки пінополіуретану, залиті в 70-х роках минулого століття. Дослідження свідчать що властивості пінополіуретану за цей часовий термін не змінилися.

 

ПІНОПОЛІУРЕТАН - на сьогоднішній день самий ефективний утеплювач у світі. Пінополіуретан - технологічний, якісний, унікальний за своїми характеристиками, теплоізоляційний матеріал. Пінополіуретан ідеально підходить для утеплення та ремонту фасадів будівель з недостатньою теплоізоляцією. У країнах Західної Європи та США пінополіуретан успішно застосовується в будівництві швидко-монтованих промислових і цивільних об'єктів близько 50 років. В Україні виробництво різних видів пінополіуретану збільшується з року в рік. Пінополіуретан - лідер за значенням термічного опору серед інших утеплювальних матеріалів.

 

Екологія пінополіуретану

Один з найбільш поширених питань по пінополіуретану є його екологічність.

На сторінках нашого сайту Ви без зусиль зможете відшукати гігієнічні сертифікати на компоненти пінополіуретану. Дані сертифікати отримані такими великими західними компаніями як «Basf» і «Dow». Пінополіуретан сертифікований не тільки на території України, але і в Євросоюзі, а до екології в європейських країнах, таких як Німеччина, Бельгія та Іспанія (основні постачальники пінополіуретану на російський ринок), ставлення дуже серйозне. «Купити» сертифікат в країнах євросоюзу, на відміну від нашої неможливо.

© 2019 "TermoDim". Яготин | Розробка сайту : Zaika Natalia
тИЦ и PR сайта pinoizol.com