м. Яготин, Київська область

  097-112-60-83, 095-593-46-31

magnat20@list.ru

Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

 
Фото 1 - це крокви мансарди, яку будемо утеплювати.

 
Фото 2 - пристрілюємо плівку степлером.Плівка . Краще всього брати "сріблястий паробар'єр". І ціна прийнятна, і найміцніша, не тягнеться. Все інше - НЕ БРАТИ, розтягується під вагою мокрого піноізолу.

 
Фото 3 - між кроквами утворюються ось такі кишені.

 
Фото 4 - всі конструкції, що стирчать  акуратно "обійти" плівкою.

 
Фото 5 - залити кишені.До кінця змішувального рукава скотчем прикріпити важок, наприклад, з 2-3 шматків арматури завдовжки 20-30 см. Рукав опускається на саме дно кишені. Поступово витягати рукав по мірі наповнення.

 
Фото 6 - плівку натягувати якомога сильніше.Але навіть сильно натягнута вона може злегка давати "пузо" під навантаженням. Тому можна рейками додатково підперти плівку на час заливки. Рейки кріпити шурупами. Після заливки частини мансарди вся конструкція легко і швидко демонтується і переноситься на наступний заливається ділянку.

 
Фото 7 - так виглядає мансарда відразу після заливки.

Утворене "пузо" зазвичай невелике і не вимагає подальшого втручання. Воно не заважає подальшому закріпленню оцинкованих профілів і гіпсокартону (Чи іншому облицюванню). Якщо "пузо" буде заважати - його можна відразу, по сирому, легко вм'ятий на необхідну глибину.

Відразу робити бічні скати. Верхню ГОРИЗОНТАЛЬНУ поверхню залишити на потім. На горизонтальні балки по центру зверху розмістити вздовж мансарди доріжку з дошки для переміщення всередині заливальника. Ці дошки так там потім і залишаться. Знизу аналогічно закріпити плівку, залишивши наверх лаз для заливальника. Після заливки лаз закласти, утепливши його тим же, але вже застиглим, пензлем. Або шматком вати.

Рекомендації з монтажу плівки

Плівка кріпиться скобами відразу з кроком 20-30 см. Потім поверх плівки розміщується підсилює підкладка під скоби із смужки вдвічі складеної плівки або з пропіленової вантажний стрічки (така біла пластикова стрічка, якою пов'язують штабеля цегли). Поверх підкладки скоби набити з кроком 50-100 мм.

Другий варіант - закріпити плівку контррейки на шурупи.

Плівку зручно при монтажі різати на будь-які зручні шматки. Потім шматки плівки дуже міцно склеюються спеціальним монтажним двостороннім скотчем.

 
Фото 8 - Обов'язково виконати герметизацію примикань.


Всі місця примикання плівки до бічних стінок і підлоги зробити з накладанням в 15-20 см. Під плівку укласти смужки вдвічі складений скловати, зверху закріпити, щільно притиснувши - рейкою з дюбелями.

© 2019 "TermoDim". Яготин | Розробка сайту : Zaika Natalia
тИЦ и PR сайта pinoizol.com