м. Яготин, Київська область

  097-112-60-83, 095-593-46-31

magnat20@list.ru

Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

Піноізол абсолютно нешкідливий!

Навіть якщо використовувати в якості сировини непризначені для цього матеріали, то в гіршому випадку потрібно лише спокійно дочекатися, коли він повністю висохне. Тому що, коли йде реакція полімеризації, дійсно, має місце деяке виділення газоподібних продуктів. І вони повинні вийти назовні, і піноізол повинен повністю висохнути.

Чи корисні для здоров'я ці гази? Навряд чи - хімія, вона і є хімія.

Але, знаєте, життя, взагалі, штука шкідлива, від цього навіть помирають. І в цій ситуації у Вас є тепер вибір. Чи то напевно померти від холоду або від голоду, чи то, може бути, від нібито шкідливого піноізолу.

Але чому тоді, якщо фарбують фарбою підлоги або вікна та двері, нікому не приходить в голову дихати тієї гидотою, що при цьому виділяється з фарби? Так скільки тієї фарби використовують? 1 кг? 2?

А піноізолу - сотні кг, СОТНІ!

Подивлюсь я на Вас, якщо Ви спробуєте у себе в будинку застосувати 500 кг фарби. Звичайною, що продається на ринку. У вас за 2 квартали всі сусіди пару тижнів змушені будт з'їхати.

У мене будинок - на 2 господаря. Сусіди живуть через стінку. Так я у себе двері пофарбував - сусіди прибігли зі скандалом: "Що ти там твориш?, Мовляв, нас труїш фарбою?!." А в перекриття я закачав 400 кг піноізолу. Ніхто нічого навіть і не помітив. Хоча кілька днів на горищі стояв характерний запах, схожий на запах клею ПВА.

Зате тепер ефект від утеплення - просто приголомшливий.

При нормі потужності опалення 1 кВт на 10 м кв житлової площі у мене фактично вийшло - 150 Вт!! Етопрі тому, що я ще не поміняв вікна на пластик і під старим підлогою - вітер гуляє. Просто залив перкритія 15 см пензлем. Просвердлили отвори в дошках - і залили. Дешево і сердито.

РЕЗЮМЕ

Вся проблема про шкідливість піноізолу - висмоктана з пальця.

А випадок, показаний по телевізору - найбільше за аналогією нагадує ситуацію з анекдоту, коли електрика струмом вбило. Йому трансформатор на голову впав.

Дотримуйтесь, громадяни, елементарної техніки безпеки: не перебігайте дорогу перед близько рухомим транспортом, не суньте пальці в розетку, не куріть поблизу бочок з бензином ... і не дихайте тим, що смердить, дочекайтеся поки висохне.

Автор статьи:  Дмитрий Боцев
© 2019 "TermoDim". Яготин | Розробка сайту : Zaika Natalia
тИЦ и PR сайта pinoizol.com