м. Яготин, Київська область

  097-112-60-83, 095-593-46-31

magnat20@list.ru

Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

Дах

Через дах іде близько 10 % теплової енергії.

Ця частка може бути більшою або меншою - все залежить від типу даху. Якщо у будинку скатний дах або є мансарда, тепловтрати частіше трохи нижче тому, що такі конструкції створюють тепловий буфер.

Утеплювач для покрівель повинен зберігати теплоізоляційні властивості протягом довгого часу, бути біостійким, не виділяти в процесі експлуатації токсичних речовин і відповідати вимогам пожежної безпеки.

 
Заливка рідкого пінопласту під шиферДля утеплення скатних дахів вимоги по міцності до теплоізоляційних матеріалів не настільки жорсткі, важливо лише, щоб він не давав усадку тому,  що в такому випадку під коньком можливе виникнення "містків холоду".

Цим вимогам відповідає піноізол щільністю від 15 до 30 кг/м3 - він застосовується для утеплення скатних покрівель з різними ухилами.


Утеплення даху заливним пінопластом піноизол під плівку-паробар'єр


Щоб уникнути конденсації вологи в утеплювачі, а також здуття покрівельного килима в плоскій традиційній покрівлі необхідний пароізоляційний шар з поліпропілену або поліетилену.

Утеплення дахів з холодним горищем

У дахів з холодним горищем утеплюється тільки перекриття горища.

Спочатку влаштовується пароізоляція, а потім заливається теплоізоляційний матеріал піноізол. Поверх утеплювача зазвичай роблять стяжку з цементно-піщаного розчину.

 
Утеплення підлог заливним пінопластомАбо утеплювач піноізол заливається між дерев'яних лаг, на які кріпиться дерев'яний настил.

 
Заливання піноизолу між лагами

© 2019 "TermoDim". Яготин | Розробка сайту : Zaika Natalia
тИЦ и PR сайта pinoizol.com