м. Яготин, Київська область

  097-112-60-83, 095-593-46-31

magnat20@list.ru

Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

Проведення робіт з теплоізоляції проводиться із застосуванням мобільного технологічного устаткування, що дозволяє виготовляти утеплювач безпосередньо на місці його майбутнього застосування.

Сировина та обладнання доставляються на будівельний об'єкт автотранспортом, де проводиться підключення агрегатів до джерел напруги та води.

Піноподібний утеплювач подається до місця утеплення шлангою діаметром 32 мм і наноситься на ізольовану поверхню або "заливається" всередину будівельної конструкції.

Незважаючи на наявність у "рідкому" пінопласті водної фракції, вона практично вся залишається всередині нього. Незначний дренаж води можливий при зниженій температурі навколишнього повітря. Вся вода, що знаходиться в пінопласті, утримується в ньому як у губці і згодом випаровується з боку, доступної природній вентиляції.


Закачування піноізолу в стіну

При нанесенні теплоізоляційного шару немає необхідності в ретельній підготовці утеплюваної поверхні.

Бита цегла, шлак, невелике будівельне сміття будуть покриті шаром піни і це ніяк не позначиться на якості утеплення.

Використовується піноізол тільки в якості середнього шару теплоізоляції і в обов'язковому порядку повинен бути захищений від несприятливого впливу навколишнього середовища.


Відмінність піноізолу від широкозастосовуваних в будівництві ват і пінопласту полягає в його здатності заповнювати пустотілі обсяги з неправильною геометрією.

Саме "заливка" суфлеобразних пінопласту в порожнині стін, в подкришное простір, між стіною і вже встановленим огородженням дає йому конкурентні переваги порівняно з іншими видами утеплювачів.

© 2019 "TermoDim". Яготин | Розробка сайту : Zaika Natalia
тИЦ и PR сайта pinoizol.com