м. Яготин, Київська область

  097-112-60-83, 095-593-46-31

magnat20@list.ru

Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

Поліуретанові еластомери – наріжний камінь нашого бізнесу. Наше знайомство з полімерами багато років тому розпочалося саме з поліуретанів, і сьогодні інтереси більшості наших клієнтів знаходяться саме у сфері поліуретанових систем і безліч їх застосувань.

Ми постачаємо практично усі види поліуретанів – еластомери, жорсткі і м’які піни, компактні поліуретани і навіть кілька спеціальних видів поліуретанових систем – надлегкі жорсткі ППУ для пакування і високо еластичні пінополіуретани для ортопедичних виробів. Особливу увагу ми приділяємо поліуретанам для виготовлення заливальних форм для лиття деталей із таких матеріалів як бетонні і гіпсові суміші, поліуретани, епоксидні, поліефірні і акрилові смоли.

  

Наші ключові партнери, постачальники поліуретанових систем – всесвітньо відомі компанії  Era, і, звичайно , постійно розширяємо Polymers (Ера Полімерз, Австралія), Kleiberit (Клейберіт, Німеччина) і Pozzi Arosio (Поцці Арозіо, Італія). Ми намагаємося постійно підтримувати наявність на складі певного запасу всіх поліуретанів, представлених у цьому розділі.

Деякі із наших продуктів отримали особливу популярність у наших клієнтів , завдяки своїм винятковим показникам і справедливої ціни. Для виробництва форм це Формоласт 9У і Eracast RT 45A, для виробництва елементів меблевого декору і фурнітури для меблів – Деколаст 5 і Деколаст 1, а для виготовлення меблевої кромки із поліуретану – Кромколаст 10 і Кромколаст 2М.

Системи сімейства Моделаст міцно зайняли нішу виготовлення моделей, матриць, прототипів і цілого спектру інженерно-технічних деталей, у тому числі корпусних деталей. Моделаст 24 використовується як замінник твердих гум, а Моделаст 1 - як замінник жорстких пластиків, наприклад, ABS.

  

Деколаст 3 і Деколаст 6 – «чемпіони» в області архітектурного і меблевого декору, конструкційних елементів для меблів і ряду спеціальних застосувань, докладніше про які ви можете дізнатися у розділі Технології.

Отже, в розділі «Поліуретани» ми пропонуємо вам ознайомитися з повним асортиментом поліуретанових систем, якими займається ОСВ Технологія. Купити поліуретан або отримати технічну консультацію ви можете, звернувшись до наших колег з відділу продажу.

© 2019 "TermoDim". Яготин | Розробка сайту : Zaika Natalia
тИЦ и PR сайта pinoizol.com