м. Яготин, Київська область

  097-112-60-83, 095-593-46-31

magnat20@list.ru

Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

Теплоізоляція покрівлі та даху 

Теплоізоляція допомагає заощадити гроші на опалення. Різноманітність матеріалів і методів заплутує власників приватних будинків.

«Пофарбуй будинок і його енергетичний баланс покращиться на 30%». Ах, була б теплоізоляція такою простою, як в рекламі! Протягом більш ніж 10 років виробник фарби ThermoShield знаходить наївних покупців, які хочуть заощадити на утепленні фасаду. Керівник інституту будівельної фізики Німеччини заявляє, що це все нісенітниця. Він протестував енергозберігаючі фарби ThermoSan, і з упевненістю заявляє, що вони нічим не відрізняються від звичайних.

Той, хто хоче утеплити свій будинок і заощадити видатки на опалення, повинен добре розбиратися в цьому питанні. Де повинен розташовуватися ізоляційний шар? Всередині або зовні? Мінеральна вата кращий матеріал? А може вибрати ізопен, полістерол, піноскло, поліуретан чи целюлозу?

Фірми пропонують десятки матеріалів для ізоляції, докладаючи до них безліч сертифікатів. У той же час курсують чутки про різні неприємності: утворення цвілі, тріщини в несучих стінах або відтріскує від ізоляції штукатурка. Ідеального ізоляційного матеріалу, який був би не шкідливий для здоров'я, недорогий, не вимагав би великих витрат, не горів і міг би використовуватися в будь-якому місці, не існує. Будівельник-біолог Герберт Даннер провів порівняльне дослідження 23 ізоляційних матеріалів і порівняв їх характеристики, на теплопровідність і протипожежний клас, ще й їх екологічність. Явного переможця він не знайшов, з невеликою перевагою лідирують ізоляційні матеріали на основі конопель, дерева і овечої вовни. Але їх питома вага на ринку становить лише 5%.

 

Навіть відповісти на питання, де краще ізолювати, однозначно не можна. Теплотехнічна оптимальна ізоляція фасаду товщиною 15 сантиметрів. Це коштує щонайбільше 80-100 євро за метр квадратний. Але від цього часто страждає зовнішній вигляд будівлі: виступи стають коротшими, віконні отвори глибше. Клінкерна цегла та штукатурка зникають за ізоляційними плитами. Альтернативою вважається утеплення зовнішніх стін з їхньої внутрішньої сторони. Це коштує половину менше, ніж утеплення фасадів, але як правило товщина залишається такою ж. Інакше стіна буде дуже холодною, і просочилася зовні вологість може замерзнути, що спричинить утворення тріщин. Крім того, втрачається житлова площа. Вікна опиняться в глибоких нішах, а по краях ізоляції будуть потворні виступи, які необхідні для запобігання утворенню цвілі в кутах.

Не володіє подібними супутніми ефектами лише внутрішня ізоляція. Вона ж вважається і найдешевшою (25 євро за квадратний метр). По суті, мова йде про подвійній системі: стіни внутрішні і зовнішні. Проміжний простір товщиною 6 сантиметрів через невеликі дірки заповнюється гранулятом. Зробити це можна за один день, до того ж ізоляція не псує зовнішній вигляд.

Яку ізоляцію вибрати залежить тільки від власника будинку. Як використовуються внутрішні стіни? Як здійснюється провітрювання? Чи потрібна система вентиляції? Чи замерзаєте ви при температурі 22 градуси, або вам подобається сидіти в светрі в прохолодному приміщенні?

Вчені з Ольденбурга визначили, чому старі будинки рідко утеплюють, хоча ізоляція окупилася б досить швидко - за кілька років: потік інформації настільки великий, що в результаті домовласник віддає перевагу нічого не робити. Чим більше повідомлень, брошур, програм проходить через домовласника, тим менше у нього впевненості. Допомогти можуть лише незалежні радники, ефективність роботи яких теж сумнівна.

При великому виборі ізоляційних матеріалів і видів робіт, не для кожного будинку можна знайти підходящий варіант. Деяким домовласникам необхідно знати, що їхній будинок простіше знести, ніж зробити в ньому ізоляцію.

Краща теплоізоляція початку третього тисячоліття.

Напилюваний пінополіуретан - будівельний матеріал зі свідомо певним способом нанесення - напилення. Пінополіуретан - спінений поліуретан - спінена полімерна пластмаса - пінопласт і інші назви вживають фахівці і споживачі чудового за якістю і дуже цікавого з економічної точки зору теплоізолятора.

Перш ніж, говорити про те, які бувають Пінополіуретани і, що являє собою ППУ методом напилення, поринемо трохи в історію ринку полімерів, так швидко (можна сказати «на очах») увірвалися в настільки консервативну науку - будівництво, що налічує вже ні багато ні мало кілька тисячоліть поводження з традиційними природними матеріалами.

Прорив у всіх галузях науки і техніки, до кінця другого тисячоліття привів до повсюдного використання полімерних матеріалів у будівництві. На зміну традиційним: каменю, металу, скла, дерева та ін. приходили всілякі полімери, з різним успіхом замінюють, століттями зарекомендували себе, будівельні матеріали. Більш дешеве сировині, в основному є відходами нафтопереробки, поклало початок основним полімерам, без яких сьогодні не представляється життя.

 

Перші полімерні матеріали поступалися традиційним по терміну служби (головному в будівництві) і входили на будівельний ринок насилу, в силу консерватизму будівельної науки, але дешевизна будівельних полімерів була очевидною і економіка брала гору.

Бурхливий світове споживання нафти призвело до такого ж бурхливого розвитку хімічної промисловості полімерів. На рубежі тисячоліть відбувся якісний стрибок, який привів до глобального переділу будівельного ринку матеріалів, а слідом і технологій. На сьогоднішній день багато полімери не тільки не поступаються, але і перевершують своїх «традиційних братів» по всім можливим характеристикам. Саме таким, став напилюваний ППУ сьогоднішніх днів.

Отже, з чого отримують ППУ (пінополіуретан), яким буває ППУ, і що означає слово - «напилюваної». ППУ отримують шляхом змішування двох компонентів: поліолів та Ізоціоната. Поліол - являє собою смолу, що отримується з поліефірних смол з додаванням спеціальних добавок, які в більшій частині і впливають на кінцеві технічні (споживчі властивості) характеристики ППУ. Ізоціонатов - органічна сполука, що є активними електрофіламі. Ізоціонатов - складне по виробництву сировина. Виробництво ізоціонатов «під силу» транснаціональним хімічним концернам, на території Росії заводів з виробництва ізоціонатов немає. Від якості ізоціонатов залежить якість кінцевого продукту, тобто ППУ. Існує безліч поліолів та ізоціонатов, що і визначає величезну різноманітність пінополіуретаном: від матраців і подушок до сендвіч панелей і напилювань на поверхні. Конкретний поліолів і конкретний ізоціонатов, з якого виходить необхідний ППУ із заданими технічними характеристиками, називаються пінополіуретанових систем. ППУ буває жорсткий і еластичний, відкрито-комірчастий і закрито-комірчастий, заливний та напилюваний. Для змішування ППУ використовується обладнання.

В залежності від кінцевого призначення: заповнення форм або створення шару по поверхні устаткування підрозділяють на напилювальні й заливальне. Таким чином, «напилюваний» ППУ виходить безпосередньо на поверхні за допомогою напилювальні обладнання. Від якості напилювальні обладнання безпосередньо залежить якість кінцевого ППУ. Якісне обладнання за напиленню ППУ обов'язково є обладнанням високого тиску, в той час як заливальне обладнання може бути як високого, так і низького тиску.

В даний час існує безліч різних напилюваних поліуретанових систем: відкрито-комірчасті і закрито-комірчасті жорсткі теплоізоляційні, відкрито-комірчасті і закрито-пористі еластичні шумоізоляційні, жорсткі і еластичні закрито-комірчасті гідроізоляційні, та інші зі змішаними характеристиками.

 

Останнім часом особливого поширення набули жорсткі тепло-гідро-пароізоляційні поліуретанові системи, використовувані в основному в якості теплопароізоляторов і еластичні поліуретанові системи, використовувані в якості звукоізоляції. Основна характеристика кінцевого ППУ - щільність в ядрі і пов'язана з нею кінцева щільність виробу. Кінцева щільність ППУ в першу чергу впливає на його фізико-технічні характеристики, а, отже, на основні властивості і довговічність. З ростом густини ростуть міцнісні характеристики, але разом з ними зростає ціна кінцевого ППУ і його теплопровідність. І тут, ми підійшли до головної і найважливішої характеристики теплопровідності, завдяки якій Пінополіуретан і є унікальним матеріалом. Саму низьку теплопровідність (не рахуючи вакууму - що є відсутність матеріалу) має жорсткий закрито-комірчастий напилюваний ППУ з щільністю в ядрі 26-32 кг/м3. Його коефіцієнт теплопровідності дорівнює 0.02 Вт/м2*К.

Однак, не тільки найкращі теплоізоляційні (величина зворотна теплопровідності) властивості ставлять напилюваний ППУ на верхню планку серед теплоізоляційних матеріалів. Напилюваний ППУ має хороші паро-гідроізоляційні властивості, а значить, немає необхідності використовувати пароізолятор і ветровлагозащіти, які необхідні при використанні будь-яких інших утеплювачів. Так само, висока адгезія до будь матеріалами, здатність заповнення будь-яких порожнеч і щілин в поєднанні з дуже високою міцністю (для теплоізоляційного матеріалу), як на стиск, так і на розрив забезпечують значне зростання конструктивної міцності отриманої монолітної конструкції. Гарні ізоляційні властивості ППУ збільшують термін служби самого конструктиву, захищаючи від корозії, гниття, розкладання та інші.

Пінополіуретан абсолютно екологічний і володіє досить значним терміном служби - понад 30 років, що обумовлено високою хімічною стійкістю до переважної більшості агресивних середовищ, в тому числі розчинники, нафтопродукти, неконцентровані кислоти і луги.

Висока технологічність методу напилення ППУ полягає в технологічності самого процесу напилення, а саме швидкістю виконання робіт, кількістю необхідних робочих, а так само мінімізацією транспортування (переміщуваний обсяг обладнання та вихідної сировини в 30 разів менше в порівнянні з традиційними утеплювачами). При цьому треба зауважити, що кваліфікація робочого персоналу повинна бути висока, так як висока технологічність вимагає великих знань, умінь і головне досвіду. Перераховувати весь спектр архітектурних і проектних рішень, де застосовується напилюваний ППУ в рамках даної статті не будемо, але можна сказати, що він набагато ширше, за рахунок усіх перерахованих вище унікальних властивостей напилюваного ППУ.

Таким чином, можна з упевненістю сказати, що напилюваний ППУ - теплоізоляція № 1 по якості в теперішньому та масовості застосування в майбутньому.

 

Технології виробництва ППУ в останні роки набули значного розвитку. Цьому сприяла сукупність факторів:

Технологічний прорив в обладнанні, що виробляє ППУ, а також у виробництві сировини (компонентів ППУ), який приніс зниження кінцевої вартості ППУ при більш високих теплотехнічних характеристиках.

Зростання вартості основних енергоносіїв.

Загальний економічне зростання останніх років.

Підвищення культури будівництва, загальне визнання передових будівельних технологій.

Вже сьогодні попередньоізольовані ППУ труби, шкаралупи ППУ, сендвіч панелі ППУ - основні будівельні матеріали останніх років для ЖКГ та промислового будівництва. Як відомо, будівництво - консервативна область знань. Саме цей фактор у сукупності з недбальством сучасних архітекторів уповільнює впровадження ППУ в приватний житловий сектор будівництва. Масове застосування ППУ довгий час стримувала висока горючість даного матеріалу, а також підвищена димність при горінні. Однак, на сьогоднішній день, з розвитком технологій виробництва сировини, ППУ став самозатухаючим, а окремі системи ППУ мають групу горючості Г2. У стадії розробок знаходяться системи з групою горючості Г1.

Єдиний недолік таких систем - висока ціна. Але треба розуміти, що ППУ є органічним матеріалом, а отже, до групи горючості НГ йому не потрапити, як і екструдований пінополістирол, який з групою горючості Г2 і Г3 витіснив з ринку низькоефективних мінеральноватний утеплювач.

Теплотехнічна ефективність ППУ заснована на самій низькій теплопровідності (в 1,5 рази нижче екструдованого пінополістиролу), високої міцності і відмінною адгезії до будь будівельним матеріалам.

Пінополіуретан використовується в будівництві у вигляді предподготовленних на виробництві будівельних конструкцій: різні теплоізоляційні панелі, Термопанелі, сендвіч панелі, попередньоізольовані труби, шкаралупи ППУ. Такі елементи, що виготовляються на виробництві методом заливки (заливні системи), а також у вигляді напилення на будь-які будівельні конструкції (напилюваної системи). Перші дешевше і простіше у виготовленні (компоненти для заливних систем на 15-20% дешевше), другі більш технологічні, незважаючи на те, що дорожче (компоненти для напилення в середньому на 15-20% дорожче).

Технологічність напилюваного ППУ полягає в першу чергу в безшовна конструкція, що не тільки покращує теплотехнічні показники будівельного об'єкта, але і вирішує супутні проблеми - пароізоляції і вітрозахисту, дозволяючи заощадити на відповідних матеріалах і роботах. Треба зауважити, що в більшості своїй напилюваний матеріал більш якісний (менш теплопровідний і більш міцний). Напилюваний матеріал забезпечує надійну корозійну захист поверхні, на яку він напилити.

Пінополіуретан має гарний опір паропроніцанію, а також високу хімічну стійкість, що робить його прекрасним захисним матеріалом. Вельми цікаві напилюваної еластичні пінополіуретанові системи з'явилися в останній час.

Такі системи створюють прекрасну звукоізоляційну захист по всьому спектру звукових частот. Напилюваний Пінополіуретан проводиться на місці проведення робіт, тобто на будівельному майданчику, що дозволяє істотно заощаджувати на транспортних витратах, що знижує загальну вартість будівництва, особливо в приватному секторі.

Технологія напилення пінополіуретану забезпечує високу продуктивність робіт і скорочує терміни проведення будівельних робіт. Універсальність, відмінні споживчі властивості, швидкість виконання робіт, роблять Пінополіуретан будівельним матеріалом 21 століття.

© 2019 "TermoDim". Яготин | Р РѕР·СЂРѕР±РєР° сайту : Zaika Natalia

ampland xxx couple desi sexual intercourse.

тИЦ и PR сайта pinoizol.com