м. Яготин, Київська область

  097-112-60-83, 095-593-46-31

magnat20@list.ru

Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

Як відомо, основою будь-якого приміщення є саме підлога, так як в процесі переміщення по квартирі, приватному будинку саме з ним контактує людина. І тому якщо підлога буде холодною, то подібний контакт буде некомфортним і може призвести до негативних наслідків. Багато хто розуміє, що ноги постійно повинні бути в теплі, а це можна забезпечити тільки коли тепла підлога. Однак не тільки з цієї причини потрібна теплоізоляція підлоги в панельному будинку, а також у приватному будинку. Крім бажання мати комфорт, утеплення підлоги в квартирі потрібно ще і з тієї причини, що приблизно 20% загальних теплових втрат відбувається через підлогу, отже, витрати на обігрів приміщення значно зростають.

Важливо відзначити, що багато теплоізоляційних матеріалів мають ряд суттєвих недоліків, зокрема ймовірність утворення щілин в процесі монтажу, високі витрати, пов'язані з перевезенням теплоізоляційного матеріалу великого об'єму, в місцях кріплення теплоізоляційного матеріалу виникнення містків холоду.

 

Однак усіх цих недоліків позбавлений такий теплоізоляційний матеріал, як пінополіуретан ППУ. У даній ситуації теплоізоляційний матеріал наноситься досить економічним способом напилення. У підсумку виходить монолітний шар, де відзначається повна відсутність щілин і стиків, а це дуже важлива перевага утеплення підлоги, підпілля пінополіуретаном.

 

Якими ще перевагами володіє утеплення дерев'яних підлог пінополіуретаном, а також утеплення бетонних підлог в гаражі, лоджії, балконі:

для виконання теплоізоляційних робіт на об'єкт доставляються всі компоненти в спеціальних залізних бочках. Для транспортування подібна тара вимагає менших витрат.

На виконання теплоізоляційних робіт не потрібно багато часу.

Низька паропроникність ППУ.

Теплова ізоляція з жорсткого ППУ підлоги в приватному будинку або котеджі виконується і всередині, і зовні. 

Завдяки особливій структурі пінополіуретан запобігає утворенню конденсату.

 

Застосування шару ППУ (порівняння з мінватою) нашими спеціалістами дає можливість повністю виключити всі фінансові витрати на гідроізоляцію підлоги, так як пінополіуретан відрізняється дуже високою вологостійкістю.

 

Безшовний метод утеплення підлог напиленням пінополіуретану є довговічним, швидким і екологічним. ППУ не піддається гниттю, а крім цього, особлива структура даного теплоізоляційного матеріалу дає можливість запобігати виникненню різних мікроорганізмів, які викликають грибок і цвіль. Так як ППУ відрізняється хорошою міцністю і на гранули не розпадається, з боку гризунів вони впливу не піддаються.

 

За час своєї роботи ми виконали утеплення підлог і підпілля на багатьох об'єктах, і в кожному з них кінцевий результат повністю задовольнять всі запити клієнтів.

© 2019 "TermoDim". Яготин | Р РѕР·СЂРѕР±РєР° сайту : Zaika Natalia

ampland xxx couple desi sexual intercourse.

тИЦ и PR сайта pinoizol.com