м. Яготин, Київська область

  097-112-60-83, 095-593-46-31

magnat20@list.ru

Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

Як правильно підготувати дах до заливання піноізолом: 

1. Утеплення даху між стропилами 

2. Потрібно плівку "Паробарєр" побити на стропила із внутрішньої сторони добре натягуючи, щоб не було "пуза", прибивають її степлером до стропил. 

3. Плівка - найкраще брати "сріблястий паробар'єр". І ціна прийнятна, і сама міцна, не тягнеться. Все інше - НЕ БРАТИ, розтягується під вагою мокрого піноізолу. Вага сухого піноізолу 1 куб. м. 11 кг.

4. Після проведених робіт між кроквами утворюються кишені, далі заливаємо ці кишені піноізолом.

5. Рукав опускаємо на саме дно кишені. Поступово витягувати рукав по мірі наповнення.

6. Але навіть сильно натягнута вона може злегка давати "пузо" під навантаженням. Тому можна рейками додатково підперти плівку на час заливки. Рейки кріпити шурупами. Після заливки частини мансарди вся конструкція легко і швидко демонтується і переноситься на наступний заливається ділянку.

7. Відразу робити бічні скати. Верхню горизонатльну поверхню залишити на потім. На горизонтальні балки по центру зверху розмістити вздовж мансарди доріжку з дошки для переміщення всередині заливщика. Ці дошки так там потім і залишаться. Знизу аналогічно закріпити плівку, залишивши наверх лаз для заливщика. Після заливки лаз закрити, утепливши його тим же, але вже застиглим, піноізолом. Або шматком вати.

© 2019 "TermoDim". Яготин | Розробка сайту : Zaika Natalia
тИЦ и PR сайта pinoizol.com