м. Яготин, Київська область

  097-112-60-83, 095-593-46-31

magnat20@list.ru

Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

Чи шкідливий піноізол?


Особисто мій будинок утеплений - Піноізолом. А весь галас з приводу екологічності піднявся після телерепортажу. Закачали комусь піноізол у стіни. І тепер він, бідолаха, змушений жити в сараї. Пропав будинок.... Так адже телевізійникам треба, насамперед, створити сенсацію. Насправді, пройде деякий  час - все висохне. І ніяких проблем. Так само як покриваємо поверхню краскою проходить де який час і неприємний запах зникє. 

Запевняю Вас - піноізол абсолютно НЕШКІДЛИВИЙ! Якщо приміняти правильні полімерні смоли КФТИ (для утеплення жилих будинків) є документація. 


Запах може бути тільки 1-3 дні. Тому що, коли йде реакція полімеризації, дійсно, має місце деяке виділення газоподібних продуктів. І вони повинні вийти назовні, і піноізол повинен повністю висохнути. 


Але чому тоді, якщо фарбують фарбою підлоги або там вікна і двері, нікому не приходить в голову дихати тією гидотою, що при цьому виділяється з фарби? Так скільки тієї фарби використовують? 1 кг? 2?

А піноізолу - сотні кг, СОТНІ!

Дивлюсь я на Вас, якщо Ви спробуєте у себе в будинку застосувати 500 кг фарби. Звичайної, що продається на ринку. У вас за 2 кварталу всі сусіди пару тижнів змушені будуть з'їхати.

У мене будинок на 2 господаря. Сусіди живуть через стінку. Так я у себе двері пофарбував - сусіди прибігли зі скандалом: "Що ти там робиш?, мовляв, нас травишь фарбою?!." А перекриття я закачав 400 кг піноізолу. Ніхто нічого навіть і не помітив. Хоча кілька днів на горищі стояв характерний запах, схожий на запах клею ПВА.

Зате тепер ефект від утеплення - просто ПРИГОЛОМШЛИВИЙ.


При нормі потужності опалення 1 кВт на 10 м кв житлової площі у мене фактично вийшло - 150 Вт!!!! Це при тому, що я ще не поміняв вікна на пластик і під старим підлогою - вітер гуляє. Просто залив перкрытие 15 см Піноізолом. Просвердлили отвори в дошках - і залили. Дешево і сердито. 

РЕЗЮМЕ

Вся проблема про шкідливість піноізолу - висмоктана з пальця.

А випадок, показаний по телевізору - найбільше за аналогією нагадує ситуацію з анекдоту, коли електрика струмом убило. Йому трансформатор на глову впав.

Дотримуйтесь, громадяни, елементарну техніку безпеки: не перебігайте дорогу перед близько рухомим транспортом, не суньте пальці в розетку, не паліть поблизу бочок з бензином... і не дихайте тим, що смердить, дочекайтеся поки висохне матеріал - і заощаджуйте.

© 2019 "TermoDim". Яготин | Р РѕР·СЂРѕР±РєР° сайту : Zaika Natalia

ampland xxx couple desi sexual intercourse.

тИЦ и PR сайта pinoizol.com