м. Яготин, Київська область

  097-112-60-83, 095-593-46-31

magnat20@list.ru

Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

Проведення робіт з теплоізоляції проводиться із застосуванням мобільного технологічного устаткування, що дозволяє виготовляти утеплювач безпосередньо на місці його майбутнього застосування.

Сировину та обладнання доставляється на будівельний об'єкт автотранспортом, де проводиться підключення агрегатів до джерел напруги і води.

Пенообразний утеплювач подається до місця утеплення по шлангу діаметром 32 мм і наноситься на ізольовану поверхню або "заливається" всередину будівельної конструкції.

Незважаючи на наявність в "рідкому" пінопласті водної фракції, вона практично вся залишається всередині нього. Незначний дренаж води можливий при зниженій температурі навколишнього повітря. Вся знаходиться в пінопласті вода утримується в ньому як у губці і згодом випаровується з боку, доступної природної вентиляції.

При нанесенні теплоізоляційного шару немає необхідності ретельної підготовки утеплюваної поверхні.

Бита цегла, шлак, невеликий будівельне сміття будуть покриті шаром піни і це ніяк не позначиться на якості утеплення.

Відмінність піноізолу від широко застосовуються в будівництві от і пінопластів полягає в його здатності заповнювати пустотілі обсяги з неправильною геометрією.

 

Саме "заливка" суфлеобразную пінопласту в порожнині стін, між кроквами, підлога, стеля, каркасний будинок, між стіною і вже встановленим огорожею дає йому конкурентні переваги в порівнянні з іншими видами утеплювачів.

 

© 2019 "TermoDim". Яготин | Розробка сайту : Zaika Natalia
тИЦ и PR сайта pinoizol.com