м. Яготин, Київська область

  097-112-60-83, 095-593-46-31

magnat20@list.ru

Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

Приблизно 50% всіх втрат тепла в будинку відбувається через вентиляції в порожньому повітряному зазорі, залишеному в стіні, і поганий теплосопротивляемости стін.
При додатковому утепленні стін можливе зниження загальних теплових втрат будинку до 40%.

Зовнішнє утеплення ефективно лише тоді, коли в стінах не має порожнього повітряного зазору, оскільки горяче повітря піднімається по повітряному зазору вгору і через різні дрібні отвори на даху забирає тепло.

Через зовнішню частину стіни будинок втрачає лише невелику частку тепла. Тому при наявності порожнього повітряного зазору утеплення стін з зовнішньої сторони є неефективним.

Тим більше, що спосіб утеплення зовні приблизно в 4 рази дорожче, ніж пропонований нами.

Ефективний спосіб утеплення будинку - заповнення яке перебуває у стіні повітряного зазору термоізоляційним пористим матеріалом - рідким пінопластом. Досягається подвійний ефект: усувається вентиляція між стінами і підвищується їх тепло опірність.

Рідкий пінопласт - відмінний засіб для утеплення старих будівель, в стінах яких залишено повітряний зазор в 3 см і більше, або ж теплоізоляція яка зносилася.

Рідкий пінопласт також підходить для утеплення стін дерев'яних будинків з цегляною кладкою, оскільки дозволяє дереву «дихати».

При утепленні будівлі не пошкоджується конструкція і облицювання стіни, оскільки рідкий пінопласт впорскується через невеликі отвори, просвердлені в швах між цеглою. Утеплення будинку термопіною з використанням технології рідкий пінопласт відповідає всім вимогам до нових чи ремонтованих будинків.

Рідкий пінопласт добре проникає в повітряний зазор, при вдуванні її під тиском заповнюються всі простору.

Рідкий пінопласт при застиганні не збільшується в обсязі, що не руйнує стіни.

© 2019 "TermoDim". Яготин | Розробка сайту : Zaika Natalia
тИЦ и PR сайта pinoizol.com