м. Яготин, Київська область

  097-112-60-83, 095-593-46-31

magnat20@list.ru

Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

Економічна ефективність теплоізоляційних матеріалів

Якщо звернутися до історії питання, то досить тривалий час існувала думка про те, що якщо збільшити товщину стін і стель, в будинку стане набагато тепліше.

Однак, як виявилося пізніше, дані заходи не призводили лише до зростання витрат на будівництво і обігрів будівлі, зменшуючи при цьому його корисну площу і збільшуючи вагу конструкції, а відтак і тиск на фундамент.

Однією з перших над питанням винаходу та впровадження енергозберігаючих технологій задумалася Європа ще в 70-ті роки, після пережитого нею чергової енергетичної кризи.

В Україні ж, навіть сьогодні багато забудовники все ще використовують малоефективні підходи до утеплення через банальну відсутність інформації про енергозберігаючі можливості сучасних теплоізоляційних матеріалів.

А як саме позначиться на моєму гаманці така економія?

Обдумуючи варіанти економії теплової енергії, при використанні сучасних теплоізоляційних матеріалів, у майбутніх домовласників може виникнути закономірне питання -

«А як саме позначиться на моєму гаманці така економія і окупиться чи взагалі таке капіталовкладення?».

Тут варто відзначити наступне:

по-перше, як свідчать розрахунки, заходи з підвищення енергоефективності будинку при використанні теплоізоляційних матеріалів окупаються максимум за 2 рік, а то й раніше, після чого вони починають приносити чистий прибуток у зв'язку з їх тривалим терміном служби. 

Так що інвестиції в теплоізоляцію можна сміливо називати довгостроковими!

Крім того, не можна забувати про економічний ефект, який виходить завдяки тому, що використовуючи теплоізоляційні матеріали ми зменшуємо товщину конструкцій: стін, покрівлі, підлоги, вивільняючи приблизно по 0,25 кв. м. корисної площі.

До цього слід додати, що багатошарові системи зовнішнього утеплення дозволяє знизити навантаження на фундамент, а стало бути, скоротити витрати на його зведення.

© 2019 "TermoDim". Яготин | Розробка сайту : Zaika Natalia
тИЦ и PR сайта pinoizol.com