м. Яготин, Київська область

  097-112-60-83, 095-593-46-31

magnat20@list.ru

Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

Утеплення тришарових цегляних стін Піноізолом

Грамотне застосування тришарової конструкції для утеплення стін вашого будинку вимагає хорошої опрацювання всієї анатомії будівлі і не терпить зневаги законами будівельної фізики. Тут потрібно знати ціну деталей.

Що ж це за такі деталі? 

Головні вимоги до утеплювача

По-перше, ремонтно-відновлювальні роботи такої конструкції надзвичайно дорогі і трудомісткі, тому до застосовуваному утеплювача потрібно підходити з особливою відповідальністю.

Головні вимоги до утеплювача: паропроникність утеплювача і його довговічність.
Цим вимогам відповідає піноізол.

Внутрішній шар кладки

По-друге, у розглянутій системі внутрішній шар кам'яної кладки - це атлант, на який несе на собі всі механічні навантаження, що припадають на зовнішні стіни (його товщина визначається з доброго розрахунку). 

Тому складати його можуть тільки надійні і міцні камені: глиняний або силікатна цегла, бетонні, керамзитобетонні, газосилікатні і інші блоки.

Облицювальний шар

По-третє, відзначимо, що перед зовнішнім шаром стоять дві зовсім інші, але не менш важливі завдання: прикрашати фасад і захищати утеплювач. Тому зовнішня стінка завжди тонший і стрункішою внутрішньої.

Якщо говорити про естетику зовнішнього шару, виконаного з якісної цегли або керамічного каменю, то бажано не приховувати, а навпаки оголювати  цегляну фактуру, роблячи її тектоничной, як кажуть архітектори. 

До оштукатурювання ж зазвичай вдаються у разі використання бетонних або керамзитобетонних блоків.

Гнучкі зв'язки

По-четверте, щоб навантажений і ненагруженный шари в системі працювали дружно, використовують спеціальні зв'язку.

У такій конструкції буде великою помилкою виконувати їх жорсткими, тобто з тих же кам'яних матеріалів, з яких виконані шари.

Причина в тому, що цегляні перемички, розсікають утеплювач, перетворюються в "містки холоду", через які на вулицю тече з дому дорогоцінне тепло.

Найбільш ефективне рішення, що дозволяє підвищити теплотехнічну однорідність і знизити тепловтрати - використання гнучкої склопластикової або базальтопластиковой арматури.

Коефіцієнт теплопровідності таких зв'язків 0,45 Вт/мћ°С проти 50 Вт/мћ°С у гнучких сталевих зв'язків. Вони укладаються в шви кладки на глибину 60-80 мм на відстані 600 мм один від одного по висоті стіни і 500-1000 мм уздовж стіни (2-5 штуки на 1 м2).

Балки та плити перекриттів

По-п'яте, хотілося б застерегти Вас і ще від однієї помилки проектування, яка призводить до утворення всюдисущих "містків холоду". Балки та плити перекриттів повинні спиратися тільки на внутрішню стінку і не заходити в товщу утеплювача.

В укладення зупинимося на самому вузькому місці в конструкції тришарової цегляної стіни.

Справа в тому, що теплоізоляційні властивості будь багатошаровій конструкції знаходяться в прямій залежності від вологісного режиму, який, зрештою, встановиться в побудованому будинку.

Тут слід зазначити, що піноізол, будучи гідрофобним матеріалом у поєднанні з гідрофільними матеріалами (дерево, цегла, бетон , гіпс і ін) легко віддає зайву вологу і таким чином зберігає коефіцієнт теплопровідності.

Іншими словами, піноізол дають можливість стіні підживлювати або забирати відсутню або зайву вологу в приміщеннях.

© 2019 "TermoDim". Яготин | Розробка сайту : Zaika Natalia
тИЦ и PR сайта pinoizol.com