На сайті 46 гостей та відсутні користувачі
Утеплення тришарових цегляних стін Піноізолом
Грамотне застосування тришарової конструкції для утеплення стін вашого будинку вимагає хорошої опрацювання всієї анатомії будівлі і не терпить зневаги законами будівельної фізики. Тут потрібно знати ціну деталей.
Що ж це за такі деталі?
Головні вимоги до утеплювача
По-перше, ремонтно-відновлювальні роботи такої конструкції надзвичайно дорогі і трудомісткі, тому до застосовуваному утеплювача потрібно підходити з особливою відповідальністю.
Головні вимоги до утеплювача: паропроникність утеплювача і його довговічність.
Цим вимогам відповідає піноізол.
Внутрішній шар кладки
По-друге, у розглянутій системі внутрішній шар кам'яної кладки - це атлант, на який несе на собі всі механічні навантаження, що припадають на зовнішні стіни (його товщина визначається з доброго розрахунку).
Тому складати його можуть тільки надійні і міцні камені: глиняний або силікатна цегла, бетонні, керамзитобетонні, газосилікатні і інші блоки.
Облицювальний шар
По-третє, відзначимо, що перед зовнішнім шаром стоять дві зовсім інші, але не менш важливі завдання: прикрашати фасад і захищати утеплювач. Тому зовнішня стінка завжди тонший і стрункішою внутрішньої.
Якщо говорити про естетику зовнішнього шару, виконаного з якісної цегли або керамічного каменю, то бажано не приховувати, а навпаки оголювати цегляну фактуру, роблячи її тектоничной, як кажуть архітектори.
До оштукатурювання ж зазвичай вдаються у разі використання бетонних або керамзитобетонних блоків.
Гнучкі зв'язки
По-четверте, щоб навантажений і ненагруженный шари в системі працювали дружно, використовують спеціальні зв'язку.
У такій конструкції буде великою помилкою виконувати їх жорсткими, тобто з тих же кам'яних матеріалів, з яких виконані шари.
Причина в тому, що цегляні перемички, розсікають утеплювач, перетворюються в "містки холоду", через які на вулицю тече з дому дорогоцінне тепло.
Найбільш ефективне рішення, що дозволяє підвищити теплотехнічну однорідність і знизити тепловтрати - використання гнучкої склопластикової або базальтопластиковой арматури.
Коефіцієнт теплопровідності таких зв'язків 0,45 Вт/мћ°С проти 50 Вт/мћ°С у гнучких сталевих зв'язків. Вони укладаються в шви кладки на глибину 60-80 мм на відстані 600 мм один від одного по висоті стіни і 500-1000 мм уздовж стіни (2-5 штуки на 1 м2).
Балки та плити перекриттів
По-п'яте, хотілося б застерегти Вас і ще від однієї помилки проектування, яка призводить до утворення всюдисущих "містків холоду". Балки та плити перекриттів повинні спиратися тільки на внутрішню стінку і не заходити в товщу утеплювача.
В укладення зупинимося на самому вузькому місці в конструкції тришарової цегляної стіни.
Справа в тому, що теплоізоляційні властивості будь багатошаровій конструкції знаходяться в прямій залежності від вологісного режиму, який, зрештою, встановиться в побудованому будинку.
Тут слід зазначити, що піноізол, будучи гідрофобним матеріалом у поєднанні з гідрофільними матеріалами (дерево, цегла, бетон , гіпс і ін) легко віддає зайву вологу і таким чином зберігає коефіцієнт теплопровідності.
Іншими словами, піноізол дають можливість стіні підживлювати або забирати відсутню або зайву вологу в приміщеннях.