м. Яготин, Київська область

  097-112-60-83, 095-593-46-31

magnat20@list.ru

Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

Заливання рідкого пінопласту (піноізол) у порожнечі 

Перший варіант виробництва піноізолу передбачає заливку суфлеобразной композиції безпосередньо в конструкції при будівництві будівель і споруд.

Ефективність його теплоізоляційних якостей вище, ніж при використанні готових плит, оскільки скорочуються теплові втрати через численні містки холоду (порожнечі, раковини, повітряні прошарки, які виникають, наприклад, з-за нещільного прилягання плит одна до одної і до несучого каркасу).

Порівняно з виробництвом матеріалу у вигляді плит, заливка піноізолу на об'єктах дозволяє економити електроенергію, паливо, компоненти, транспортні витрати.
При цьому опір теплопередачі несучої стіни збільшується, в середньому, на 10-15%.

Застигає піноізол через 15 - 20 хвилин
Рідкий піноізол має ще один плюс він добре прилипає до всіх будівельним матеріалом з липкості смоли. У конструкціях, заповнених пензлем, навіть при наявності тріщин в зовнішній стіні, небезпека проникнення вологи в приміщення виключається. 

Заливка піноізолу у внутрішні порожнини стін зручна при ремонті старих будівель і споруд, т. к. не доводиться руйнувати цегляну кладку або знімати дерев'яну обшивку, при цьому завдяки низькій щільності матеріалу, додаткове навантаження на застарілі несучі конструкції старих будівель мінімальна. 

Переваги монолітної заливки піноізолу 
1. можливість заповнення без зазорів і раковин, складних по конфігурації обсягів; 
2. майже повна відсутність відходів матеріалів при виробництві робіт, звідси висока економічність; 
3. порівняно низька трудомісткість і вартість робіт; 
4. можливість заповнення простору конструкцій пінопластом без ;           4.стиків, що дозволяє підвищити ефект теплоізоляції і звукоізоляції; 
5. порівняно малий витрата матеріалів, внаслідок цього скорочуються транспортні та складські витрати; 
6. відсутність збільшення обсягу у процесі затвердіння і сушіння пінопласту, що виключає надмірне тиск на стінки теплоизолируемых конструкцій.

© 2019 "TermoDim". Яготин | Р РѕР·СЂРѕР±РєР° сайту : Zaika Natalia

ampland xxx couple desi sexual intercourse.

тИЦ и PR сайта pinoizol.com