м. Яготин, Київська область

  097-112-60-83, 095-593-46-31

magnat20@list.ru

Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

Теплоізоляційні роботи

Теплоізоляція будівель і приміщень зменшує витрати, пов'язані з обігрівом і використанням теплової енергії (газу, мазуту, вугілля).

Обмежуються до мінімуму втрати тепла через стіни, дах, підлоги, фундамент будівлі.

Ліквідується витік тепла в будівлях через стики в блоках, так як ізолюються всі елементи конструкції - від фундаменту до даху. Знижуються витрати при будівництві будівлі шляхом зменшення товщини стін і використанням менших опалювальних радіаторних батарей.

Усувається конденсація водяної пари на стінах, що оберігає стіни від появи цвілі і грибка. Зменшує вплив атмосферних явищ на будівлю, а також поява мікротріщин в стінах, що виникають через внутрішнього термонапруженого, за рахунок створення однакового температурного режиму для всіх елементів конструкції, що збільшує термін служби будівлі.

Теплоізоляція захищає від небажаного теплового обміну з навколишнім середовищем.

Так, наприклад, у будівництві та теплоенергетиці теплоізоляція необхідна для зменшення теплових втрат у навколишнє середовище, в холодильній і кріогенної техніки - для захисту апаратури від припливу тепла ззовні.

Завдання теплоізоляції будівель

Завдання теплоізоляції будівель - знизити втрати тепла в холодний період року і забезпечити відносну сталість температури в приміщеннях протягом доби при коливаннях температури зовнішнього повітря.

Застосовуючи для теплоізоляції ефективні теплоізоляційні матеріали, можна істотно зменшити товщину і знизити масу огороджувальних конструкцій і таким чином скоротити витрату основних будматеріалів (цегли, цементу, сталі та ін.) І збільшити допустимі розміри збірних елементів.

У теплових промислових установках (промислових печах, котлах, автоклавах і т. П.) Теплоізоляція забезпечує значну економію палива, сприяє збільшенню потужності теплових агрегатів і підвищенню їх ккд, інтенсифікації технологічних процесів, зниженню витрати основних матеріалів.

Теплоізоляція промислових установок, що працюють при високих температурах, сприяє також створенню нормальних санітарно-гігієнічних умов праці обслуговуючого персоналу в гарячих цехах і запобіганню виробничого травматизму.

Велике значення має теплоізоляція в холодильній техніці, так як охолодження холодильних агрегатів і машин пов'язано зі значними енерговитратами.

Роботи з влаштування теплоізоляції

Розрізняють теплоізоляційні роботи будівельні (теплоізоляція огороджувальних конструкцій будівель і споруд) та монтажні (теплоізоляція трубопроводів, теплових агрегатів, холодильників та ін.).

Залежно від розмірів ізольованої поверхні, її зміни та виду теплоізоляційного матеріалу пристрій теплоізоляційного огорожі може проводиться заливкою - відносно новий метод теплоізоляційних робіт, засновані на застосуванні полімерних теплоізоляційних матеріалів у вигляді отверждающихся пен - ПЕНОЇЗОЛА.

Комплекс теплоізоляційних робіт, крім пристрої (заливки) шару теплоізоляційного матеріалу, включає роботи з гідро- і пароізоляції цього шару і забезпечення його захисту від механічних пошкоджень.

Пристрій гідро- і пароізоляційних шарів передбачається в тих випадках, коли теплоізоляційний шар піддається зволоженню або коли одна зі сторін ізолюючої конструкції відчуває вплив негативних температур (нижче 0 ° С) (холодильні установки, будівлі в умовах холодного клімату та ін.).

В останньому випадку водяні пари конденсуються на холодній поверхні, тому пароізоляція проводиться з теплою боку конструкції.

Захист теплоізоляційного шару від механічних пошкоджень здійснюється облицюванням його щільними матеріалами, установкою спеціальних захисних кожухів (наприклад, металевих), оштукатурюванням і іншими способами.Теплоізоляційні роботи ОБОВ'ЯЗКОВО вимагають професійного підходу до підбору утеплювача та системи монтажу в залежності від застосування і призначення ізолюються об'єкта. Зверніться до наших фахівців, і Ви отримаєте докладні рекомендації і відповіді на всі виникаючі питання, що стосуються теплоізоляційних робіт і використовуваних матеріалів.

 

© 2019 "TermoDim". Яготин | Розробка сайту : Zaika Natalia
тИЦ и PR сайта pinoizol.com