м. Яготин, Київська область

  097-112-60-83, 095-593-46-31

magnat20@list.ru

Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

Піноізол в інших країнах

Піноізол - це широко застосовуваний у всьому світі пінопласт карбаміду, відомий під товарними марками такими як:

у Великобританії - «флотофаум»
у Німеччині - «Ізошаум»
у Чехії - «Монотерм»
в Щвейцарии - «Амінотерм»
в Данії та Канаді - «Інсульспрей»
Франція - «ізолеж»

Чехословаччина

Проведені в м.Мосте (Чехословаччина) дослідження великої кількості 2х і 5і-поверхових будинків підтвердили високі теплоізоляційні властивості мофотерма (піноізол). У Чехословаччині випробували залізобетонні тришарові панелі товщиною 24 см з утепленням плитами з мофотерма (щільність 10 кг / м3, товщина - 50 мм).

Термічний опір таких панелей складає 1,058 м2 К / Вт, що еквівалентно опору цегляної стіни товщиною 85 см. Пропарювання таких панелей не відбилося на теплофізичних властивостях піни.

У Чехословаччині використовувалися плити перекриття із залізобетону з ізоляцією з мофотерма. У процесі виробництва на арматурні сітки залізобетонних плит наносилася піна щільністю до 12 кг / м3 і вирівнювався гладилкою до необхідної товщини.

Для оберігання пінопласту від руйнування під час монтажу перекриття після полімерізації через 2-4 дні на піну наносилася цементна стяжка товщиною 3 мм.

Англія

Фірма "Вармаль ЛТД" (Англія) застосовує пінопласт під назвою флотофаум для теплоізоляції стін. Приготовлені суміші можна застосовувати на місці або використовувати готові плити.

Німеччина

У Німеччині пінопласт анімотерм застосовується при влаштуванні теплоізоляції покриттів, стін будівель і дерев'яних перегородок. За стандартом DIN 4102 амінотерм відноситься до класу трудно займистих матеріалів і має коефіцієнт теплопровідності 0,025-0,027 Вт / мК.

Нідерланди

У Нідерландах пінопласт карбаміду використовується з 1974 (!!) року для теплоізоляції будівель з порожнистими стінами з цегли і внутрішньою стіною товщиною 110 мм, виконаної з силікатної цегли, заповнюється пінопластом товщиною 60 мм. Заповнення порожнини пінопластом можна проводити плитами або методом заливки.

Для цих цілей у зовнішній цегляній стіні на певній відстані один від одного висвердлюють у швах отвори, через які рідка піна подається в порожнину стіни під невеликим надлишковим тиском.

Франція

У Франції розроблені технічні умови теплоізоляції зовнішніх тришарових стін з повітряним прошарком за способом "ізолеж" (читай - піноізол).

У зовнішній стіні в шаховому порядку висвердлюються в швах отвори з відстанями між ними близько 70 см. Через нижній отвір в повітряну порожнину подається пінопласт марки "ізолеж". У верхній частині стіни висвердлюють отвори для випуску повітря. Якість пінопласту забезпечується сушкою повітрям, що пропускається через пінопласт за допомогою висвердлених отворів.

Для умов Франції товщину теплоізоляційного шару в 80 мм забезпечує коефіцієнт теплопередачі 0,033 Вт / м2С °.

Канада

У Канаді пінопласт інсулспрей застосовується для заповнення просторових залізобетонних елементів в навісних панелях, в огорожах багатоповерхових будівель, для теплоізоляції цегляних порожнистих стін, збірних залізобетонних стінових панелей для звукоізоляції перегородок.

США

У США пінопласти типу піноізолу застосовують:
при будівництві нових житлових будівель,
для теплової ізоляції горизонтальних і вертикальних труб центрального водяного опалення і трубопроводів,
для ізоляції зовнішніх стін та влаштування внутрішніх звукоізоляційних перегородок в цегляних і залізобетонних будівлях,
для заповнення швів між бетонними плитами перекриттів,
для влаштування звуко та теплоізоляції в тимчасових житлових і промислових спорудах,
для теплоізоляції холодильників і виготовлення тришарових панелей і т.д.

Ці пінопласти застосовуються також для зменшення виробничого шуму шляхом влаштування з них ковпаків на обладнання, пристрої звукопоглинальних стель, тирів і т.п.

Велика кількість цих пінопластів використовується для теплоізоляції вагонів, контейнерів, ємностей для зберігання рідких газів.
Примітна тенденція - за кордоном відсоток застосування карбамідних пінопластів в порівнянні з іншими з року в рік зростає і досягає зараз в деяких країнах до 42%.

© 2019 "TermoDim". Яготин | Розробка сайту : Zaika Natalia
тИЦ и PR сайта pinoizol.com